LifeStyle

It is all about us.Fashion tips, world society, culture and fun ... join and you will have no regrets!

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

7th Heaven

In jos 
AutorMesaj
hippiegirl
"Doing Fine" Dude

Numarul mesajelor : 50
Data de inscriere : 08/09/2007

MesajSubiect: 7th Heaven   Sam Sept 08, 2007 9:54 pm

mie chiar imi place filmul acesta...dar cred k o astfel de familie perfecta exista doar in filme

Titlul original: "7th Heaven"
Regia: Brenda Hampton
Țara: SUA
Anul: 1996 - 2001
Eric și Annie Camden, cei doi părinți interpretați de Stephen Collins și Catherine Hicks, încearcă să își țină copii sub control și să-i crească și să-i educe cât mai bine. Lucy (Beverley Mitchell ), Matt (Barry Watson), Simon (David Gallagher), Ruthie (MacKenzie Rosman), Mary (Jessica Biel), toți par copiii perfecți, silitori și ascultători.
Dar în realitate cei doi părinți se confruntă cu tot felul de probleme prin care trec copiii lor, cărora încearcă să le fie cât mai mult de ajutor. În prezent telespectatorii iau parte la mari transformări în familia Camden, urmărând cea de-a 7-a serie.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Funky_Alerim
"Doing Fine" Dude

Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 02/09/2007

MesajSubiect: Re: 7th Heaven   Sam Sept 08, 2007 9:59 pm

wow...deci e suuuuper serialul asta...chiar imi place...insa nu m-am mai uita la el de mult...nu mai stiu pe la cat incepe....in orice caz e tare....cel mai tare personaj: Ruthie Very Happy
Sus In jos
hippiegirl
"Doing Fine" Dude

MesajSubiect: Re: 7th Heaven   Sam Sept 08, 2007 10:01 pm

Funky_Alerim a scris:
wow...deci e suuuuper serialul asta...chiar imi place...insa nu m-am mai uita la el de mult...nu mai stiu pe la cat incepe....in orice caz e tare....cel mai tare personaj: Ruthie Very Happy

pai era de la 12:30 sambata si duminica pe acasa dar de acum va fi inlocuit cu numai iubire...ce prostie:( Sad Sad
Sus In jos
Kuro_Mantra
Fondator

Numarul mesajelor : 175
Data de inscriere : 01/09/2007

MesajSubiect: Re: 7th Heaven   Sam Sept 08, 2007 10:01 pm

Hm... ma uitam cand eram mai micutza cu sora mea ... si era chiar cul ... acum nu mai prea urmaresc seriale :]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://life-is-fun.forumz.ro
Funky_Alerim
"Doing Fine" Dude

MesajSubiect: Re: 7th Heaven   Sam Sept 08, 2007 10:04 pm

mda...tipic romanesc... sa inlocuiasca ceva ca lumea cu ceva...(nu pot sa zic nasol ca mi-a placut cata "numai iubirea")...dar cu ceva care pur si simplu nu-i deloc educativ... 7th heven chiar mi s-a parut potrivit pt orice varsta si puteai sa si inveti ceva legat de viata din el
Sus In jos
hippiegirl
"Doing Fine" Dude

MesajSubiect: Re: 7th Heaven   Sam Sept 08, 2007 10:16 pm

Funky_Alerim a scris:
mda...tipic romanesc... sa inlocuiasca ceva ca lumea cu ceva...(nu pot sa zic nasol ca mi-a placut cata "numai iubirea")...dar cu ceva care pur si simplu nu-i deloc educativ... 7th heven chiar mi s-a parut potrivit pt orice varsta si puteai sa si inveti ceva legat de viata din el

da..aici ai dreptate..nici pe prima nu'l mai da:(
Sus In jos
Funky_Alerim
"Doing Fine" Dude

MesajSubiect: Re: 7th Heaven   Sam Sept 08, 2007 10:24 pm

pai de ce sa dea seriale mai faine? sa le creasca raitingul? Doamne fereste!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: 7th Heaven   

Sus In jos

7th Heaven
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LifeStyle :: Cinema :: Seriale/Telenovele-
Mergi direct la: