LifeStyle

It is all about us.Fashion tips, world society, culture and fun ... join and you will have no regrets!

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Despre scoala/liceu

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Funky_Alerim
"Doing Fine" Dude

Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 02/09/2007

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Dum Sept 09, 2007 2:00 pm

sa zicem doar ca in general sa avem grija cu cine umblam sa nu dam de belea
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
MiNi...KiDo
"Doing Fine" Dude

Numarul mesajelor : 65
Data de inscriere : 04/09/2007

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Dum Sept 09, 2007 10:35 pm

Am vazut destui drogati in orasu meu..Unu chiar scria poezii..Laughing am avut ocazia sa citesc una...bun nu mi-a dat-o personal...am luat-o de la o fata...dar gata cu off topicul...
Cand ma gandesc ca mai am o saptamana...una singura apoi...Sad ahhhh...nu-mi place chimia si au plecat multi profesori de treaba si au schimbat si directorul...Crying or Very sad L-au bagat pe sarghi...affraid affraid affraid si a plecat si profa de fizica...si de engleza...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
Funky_Alerim
"Doing Fine" Dude

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Lun Sept 10, 2007 10:10 am

uh... nasol sa plece profii de treaba... anul trecut proful nostru de chimie (care era suuuper) a avut o problema de sanatate si nu a mai putut sa predea in al 2-lea sem. si au adus o inlocuitoare super rea.... sincer eu atunci mi-am dat seama ca de fapt profu de chimie ne-a lasat moale cu materia... mah aia ne cerea sa stim tot tot... macar nu ne-a stricat mediile Neutral
Sus In jos
Kuro_Mantra
Fondator

Numarul mesajelor : 175
Data de inscriere : 01/09/2007

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Lun Sept 10, 2007 1:05 pm

Lasa ca nu am prea facut noi chimie cu aia...

Anyway... sper sa imi mearga mai bine la liceu decat mi-a mers in generala :]

Abia astept tabere cu colegii :]]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://life-is-fun.forumz.ro
nine_cigarettes
Novice

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 27
Data de inscriere : 03/09/2007

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Lun Sept 10, 2007 9:14 pm

Fetelor aveti grija in ce cerc de ''prieteni'' va bagati in liceu , fie ca vrei , fie ca nu vrei oto sa te schimbi fara sa-ti dai seama . Stiu din propria experienta cum e . Toti/toate prietenii/prietenele mei/mele s-au schimbat pe parcursul liceului , inclusiv eu . O sa vedeti voi ! Puteti sa stati in cercuri vicioase dar trebuie sa aveti vointa ca voi sa nu va apucati . Eu stau cu o gramada de fumatori / alcoolici si nu fumez , si daca beau , beau rar . Am fost odata intr-o gasca de drogati da` am renuntat la ei pentru binele meu . Puteti intra in cercuri din astea la scoala dar numai daca sunteti siguri ca va puteti opri din propria vointa .

Cat despre tabere , la noi pe-a 9-a de la alt liceu a murit un profesor foarte renumit intr-o excursie inecandu-se la nu stiu ce vale si de atunci nici o scoala nu a mai facut excursii , nimeni nu vroia sa-si ia un asemenea aranjament .
Sus In jos
Kuro_Mantra
Fondator

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Mar Sept 11, 2007 1:05 pm

Bai ce naiba,daca nu vrei nu te droghezi/fumezi/bei ca nu itzi baga nimeni pe gat cu forta 8-|

Si cat despre excursii.... pai inseamna ca profesorul ala e un incapabil ca nu a shtiut sa aiba grija de el dar mai de copii daca era...

Si sa nu crezi ca din cauza asta nu o sa se mai faca excursii ca doar sunt si bani la mijloc nu numai distractzie ...
Sus In jos
Funky_Alerim
"Doing Fine" Dude

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Mar Sept 11, 2007 1:07 pm

Mantra, la licul nostru din cate an auzit se vor face o gramada de excursii.. Very Happy
Sus In jos
Kuro_Mantra
Fondator

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Mar Sept 11, 2007 1:24 pm

OMG abia astept Very Happy this is damn awesome ^___~
Sus In jos
Black Vish
"Doing Fine" Dude

Numarul mesajelor : 51
Varsta : 26

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Mar Sept 11, 2007 1:58 pm

wow eu ink nush nik ce planuri vor fi p viitorul skolii dar miar place sa fie si l noi multe exkursii !!XD
Sus In jos
hippiegirl
"Doing Fine" Dude

Numarul mesajelor : 50
Data de inscriere : 08/09/2007

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Mar Sept 11, 2007 5:44 pm

MiNi...KiDo a scris:
Am vazut destui drogati in orasu meu..Unu chiar scria poezii..Laughing am avut ocazia sa citesc una...bun nu mi-a dat-o personal...am luat-o de la o fata...dar gata cu off topicul...
Cand ma gandesc ca mai am o saptamana...una singura apoi...Sad ahhhh...nu-mi place chimia si au plecat multi profesori de treaba si au schimbat si directorul...Crying or Very sad L-au bagat pe sarghi...affraid affraid affraid si a plecat si profa de fizica...si de engleza...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

cum adik au plecat profele😢 Crying or Very sad Crying or Very sad ...nu'i corect
Sus In jos
XxX-vampire-kid-PuccaXxX
Novice

Numarul mesajelor : 34

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Mier Sept 12, 2007 11:19 am

girls....am citit tot...ce a postat fiecare...
unele sunteti ingrijorate de ceea ce se va intampla in liceu..chiar dak nu vreti sa se observe...
yeah...eu m-am obisnuit...chiar daca trec clasa a8a..sunt deja la un liceu..pt k sunt la un colegiu
si sincer...din cls a5a..chiar daca eram mult prea mica..m-am schimbat...
si sper sa raman tot in acel liceu...
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Sus In jos
Kuro_Mantra
Fondator

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu   Mier Sept 12, 2007 11:43 am

Si eu cu Funky tot la liceu am fost ;P
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Despre scoala/liceu